Diğer
16.04.2014 11:00

Futbolun dinamik ruhu Nike FC koleksiyonunda

Nike, futbolseverlerin sabırsızlıkla beklediği ve 20 yıldır süregelen Dünya Kupası heyecanını, tasarladığı yeni koleksiyonla kutluyor. Luís Figo, Fabio Cannavaro ve Ronaldo gibi efsanevi futbolcuların benzersiz mücadelesini onurlandırmak için üretilen Nike F.C. Koleksiyonu, spor tutkunlarıyla buluşuyor.


Koleksiyondaki tasarımlar, takımlarına ve uluslarına zafer kazandırmak için her şeylerini riske atarak kıyasıya mücadele eden sporculardaki tutkuyu, yeteneği ve pes etmemeyi temsil ediyor. Halen başarılarıyla ses getiren Neymar Jr., Jack Wilshere ve Dani Osvaldo gibi sporculardan da ilham alan koleksiyon; adil oyun, azim ve direnç gibi kavramlara ışık tutmaya devam ediyor.

 

İlk kez Ronaldo’nun giydiği ve 1998’den bu yana futbol tarihinde kendine has bir yer edinen Nike N98 Jacket, günümüzde tüm dünyadaki futbolcular tarafından büyük bir gururla giyiliyor. Daha açık bir yaka ve modern görünümle yenilenen Nike F.C. N98 Jacket, armasında yer alan "Sem Risco náo há Vitória" (Risk olmadan zafer yoktur) mottosuyla, ikonik ürünün hikayesini sürdürmeye devam ediyor.

 

Efsanevi 1994 şampiyonasındaki Brezilyalı oyunculardan ilham alarak tasarlanan Nike F.C. Glory Tee, tişörtün ön ve arka tarafında yer alan ve takım ruhunu yansıtan metalik detaylarıyla dikkat çekiyor. Kenarlarında hava delikleri yer alan tişört, sahada spor yaparken de giyilebiliyor. Futbol stilini yansıtan diğer ürünler arasında, Nike F.C. Saturday Jacket ile Nike F.C. Tiempo 94 model ayakkabı da yer alıyor.McDonald’s patatesinin sırrını açıkladı
Yayla İzmir semt pazarına konuk oluyor
Sizleri Claire's'in One Directionlı Dünyasına Bekliyoruz
adidas Supernova Glide BOOST ile benzersiz bir koşu deneyimine hazır mısınız?
  • ARAMA