Diğer
08.04.2014 13:30

Penti gelinlerin düğün telaşına ortak oluyor


Penti’nin doğallık, sadelik ve zerafetten ilham alarak hazırladığı iç çamaşırı koleksiyonu özel detaylarıyla göz dolduruyor. Toparlayıcı özelliğe sahip koleksiyon zarif ayrıntılarıyla farklılaşırken, gelinlerin iç dünyasına da ayrı bir güzellik katıyor. Beyazın sadeliğine sahip iç çamaşırlarının yanı sıra, sezon renklerini yansıtan mint, fuşya ve lacivert renkli çamaşırlar da gelinlerin tercihi oluyor. Çıkarılabilir askıya sahip “Allure”, mint ve beyazın uyumunu sunuyor. Tamamen dantelden oluşan büstiyer, gelinliğin altına da rahatlıkla giyilebiliyor. Dantel detaylı “Soho” ise, şık ve zarif balkonet kesimiyle gelinlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. “Soho”nun ekru rengi ve lacivert rengi de bulunuyor.

 

Gelinler çeyiz alışverişini de Penti’den yapıyor

Penti’nin iç çamaşırı koleksiyonunda yer verdiği dantel detaylar romantik, feminen ve göz alıcı olmak isteyen gelinlerin ilk tercihi oluyor. Masum görünmekten hoşlananlar koton ve dikişsiz iç çamaşırlarıyla kendilerini rahat hissederken, fuşya, somon, mint renkli ürünler de dişi ve çekici görünmek isteyenler için öne çıkıyor.

 

Penti’den sihirli bir dokunuş

Hem düğün günü hem de öncesinde mükemmel bir şıklığa kavuşmak isteyen gelinler, Penti’nin şekillendirici çorap koleksiyonuyla daha formda ve etkileyici bir görünüme kavuşuyor.

Premier Leg support, sağlıklı ve güzel bacaklar için E vitamini, Ginko Bloba, Okyanus yosunları gibi doğal bir içerik ve basınç uygulayan özel örgüsüyle, bacaklara masaj yaparken, nemlendiriyor. Doğal içeriğe sahip çorap, kan dolaşımını hızlandırarak masaj etkisi sağlıyor.  


     

Kayak ve Snowboardla İlgili Her Şey Decathlon'da
Bakan Avcı eğitim gündemini değerlendirdi
DJ tarzından vazgeçemeyenler için Philips SHL3300
Samsung Smart TV alan herkese akıllı kablosuz klavye hediye
  • ARAMA