Teknoloji
20.11.2013 10:15

SmartSoft Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Kuruluşları Arasında

SmartSoft, günümüzün son derece rekabetçi teknoloji ortamında başarılı olmak için gereken gücü, vizyonu ve cesareti göstererek, artarda dördüncü kez Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda en hızlı büyüyen şirketler arasına girdi.
 

Cardtek Group şirketlerinden SmartSoft, Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı’nda 4. kez yer aldı. Kuruluşlar, 2008-2012 yılları arasındaki net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre programda yer almaya hak kazanıyor.
 

Cardtek Group Genel Müdürü Murat Göksenin Güzel, 2008-2012 yılları arasında cirosunda kaydettiği büyümenin ardında Türkiye ekonomisinin her geçen yıl daha iyiye gitmesinin ve buna paralel olarak dünyanın diğer ülkelerinden çok daha hızlı gelişen ödeme sistemleri teknolojisinin yattığını belirtti. Murat Göksenin Güzel sözlerini şöyle sürdürdü:”Cardtek Group olarak kurulduğumuz günden bu yana daima pazarın beklenti ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak ürün ve çözüm geliştirmeye özen gösterdik. Özellikle inovasyon olgusuna yatırım yaptık ve bu yönde aksiyon alan genç, dinamik bir çalışan kadrosu oluşturduk. Bu sayede hem Türkiye hem de uluslar arası pazarda birçok ilke imza attık. Bu bilgi birikimi Türkiye dışındaki pazarlarda da etkin olmamızı, ofisler açarak büyümemizi sağladı. Şu anda ABD ve Kanada’da faaliyet gösteren Cardtek USA şirketimiz, önümüzdeki dönemlerde Güney Amerika’ya da yönelecek. Azerbaycan ofisi ile Türki Cumhuriyetleri, Dubai ofisi ile Ortadoğu, Polonya ofisi ile Avrupa bölgesine hizmet veriyoruz. Küresel büyümemize Amerika, CIS (Bağımsız Devletler Topluluğu) ve Ortadoğu, Avrupa, Asya, LATAM (Latin Amerika) gibi bölgelerde yeni ofislerimizle devam etmeyi hedefliyoruz. Üst üste dördüncü kez SmartSoft’un cirosunda yüksek büyümeyi sağlamak bir şirket için istisnai bir başarıdır. Tüm SmartSoft ekibini teknolojiye verdikleri önem ve pazarda uzun ömürlü olma vaadini yerine getirmelerinden dolayı kutluyorum .”

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2008-2012 yılında Deloitte tarafından açıklanmış net satış gelirini elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor.

 

 

 


  

LG Signature Premium serisini CES 2016’da görücüye çıkaracak
Transformers Türkiye'de
TTNET’ten gençlere özel limitsiz fiber internet
Kaspersky Lab kurumsal güvenliği masaya yatırdı
  • ARAMA