Teknoloji
01.04.2014 07:00

Türkiye'nin ilk online bilgi marketi yayın hayatına başladı

Sektördeki 25.yılını kutlayan firma, organizasyon ve medya dışında e-ticaret sektörüne de el attı. İnterpromedya bünyesinde bulunan başta BThaber , Bilişim 500 ve ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi gibi markaların, ürün ve kampanyalarının yer aldığı e-ticaret sitesi geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı.


Site üzerinden, Türkiye'nin en köklü bilgi teknolojileri gazetesi BThaber'e abone olmak mümkün. Ayrıca İnterpromedya tarafından her yıl Türkiye'de bilişimin kalkınmasını sağlayan ve cirolarına göre sıralanan ilk 500 teknoloji firmasının yer aldığı Bilişim 500 yayınıda e-ticaret platformunda satışa sunuldu.

BThaber'e üye olmak isteyen firmalar 6 aylık ve 1 yıllık iki seçenekten faydalanabiliyor. ipmmagaza.com web adresi üzerinden hizmet veren e-ticaret platformunda satışa çıkarılan ürünler arasında Bilişim 500'ün şirketlerinin ve bilgilerinin yer aldığı tanıtım CD'si aynı zamanda sadece online satış ile alışveriş yapan firma ve kişilere özel kampanyalar da bulunuyor.

İnterpromedya Genel Müdürü Murat Göçe’nin görevi devralmasıyla birlikte 25 yıllık firma birçok konuda ilklere imza atan değişiklikler yapmaya başladı.

Sosyal medyada içerik yönetiminden yeni nesil dikey ve teknoloji etkinliklerine kadar, yapısını yenileyen İnterpromedya ’nın son projesi e-ticaret sektörüne farklı bir bakış açısı getiriyor.

İnterpromedya ‘nın imzasını attığı organizasyonların biletleri de site üzerinden satılacak.

Özel zirveler ve organizasyonlarda Türkiye'nin dört bir yanındaki katılımcılar, e-ticaret kolaylığıyla biletlerine ulaşabilecek. İnterpromedya özel kampanyalarla e-ticaret platformu üzerinden etkinlik bileti ve ürünler de satacak.


   

İşletmelerin %12'si hedefli saldırıyla karşılaşıyor
Samsung Galaxy Note 4 Türkiye'de
Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı'nın Lideri "1001 Teknoloji" Oldu
Kaspersky Lab 2014 yılının dördüncü çeyreği için test sonuçlarını özetledi
  • ARAMA