Yaşam
24.03.2014 12:01

Aqua Florya Dünya Su Günü'nü kutladı

İstanbul'un denize sıfır konumlu ilk alışveriş merkezi Aqua Florya AVM, Dünya Su Günü'ne özel Doğa Koleji ile gerçekleştirdiği su ve hayvan temalı etkinlikleriyle çocuklara hem eğitici hem de keyifli bir hafta sonu yaşattı.


Sıradan alışveriş merkezi anlayışını değiştiren Aqua Florya AVM, açıldığı günden bu yana sosyal ve kültürel aktiviteleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Çocukların çevre konusundaki duyarlılığını ve bu konuda çözüm üreten bireyler olarak yetişmesini önemseyen Aqua Florya AVM, Dünya Su Günü etkinliğine ev sahipliği yaptı.

 

Aqua Florya AVM'nin Ana Atrium alanında düzenlenen etkinliklerde çocuklar; Doğa Koleji ve WWF projesi olan nesli tükenmekte olan hayvanlar için maketler boyayıp, resim yaptı. Suyun hayatımızdaki önemini eğlenceli deneyler ile keşfeden minikler, karton bardakların üzerine hayallerini resmettiler. Dünya Su Günü'ne özel hazırladıkları etkinlikler ile minikler, tiyatro gösterileri ve su dansı ile yediden yetmişe herkesi büyüledi.

 

Sizde çocuklarınızın hem eğitimci hem de öğretici etkinliklerle kaliteli zaman geçirmesi için Aqua Florya AVM'yi ziyaret etmeyi unutmayın.


  

Yeni Yılda Yeni Lezzetlere Siemens'ten Yeni Ocak
Twitter’da Pokemon Go fırtınası esiyor: 4.7 milyon tweet atıldı
Issey Miyake'den 'W' Serisi
Kural ihlalleri trafikteki gerilimi daha da artırıyor
  • ARAMA