Sektörel
13.03.2014 07:30

İş ve eleman arayanların adresi Eleman.net

2005 yılından bu yana Türkiye’nin iş ilanları sitesi olarak faaliyet gösteren Elemanonline.net, değişen trendler doğrultusunda kurumsal kimliğini, marka yüzünü ve logosunu yenileyerek, Eleman.net markasıyla hizmet vermeyi sürdürüyor.


Mavi yaka ve ara kademede lider iş ilanları sitesi Elemanonline.net, kolay erişim ve yüksek akılda kalıcılık hedefleriyle kurumsal kimliğini, marka yüzünü ve logosunu yeniledi. Bundan böyle Eleman.net adresinden hizmet verecek şirket, bu yenilikle gücüne güç katacak. Kurumsal hedefler doğrultusunda böyle bir karar aldıklarını anlatan Eleman.net Genel Müdürü Özlem Demirci Duyarlar, “Farklılığını ve kalitesini daha net hissettiren prestijli yeni markamız ile gelişmeye ve büyümeye devam edeceğiz” dedi. Duyarlar, bu değişime her geçen gün yenilerini ekleyeceklerini de söyledi.

 

300 bin istihdam sağladı

Kolay ve anlaşılır kullanım yapısı ile 180 bin üye firma ve 1,5 milyon’dan fazla adaya hizmet veren eleman.net, her sektör ve pozisyondaki adaylar için binlerce iş fırsatı sunuyor. Eleman.net, geride bıraktığı 9 yılda 1 milyondan fazla iş ilanı ve 40 milyon başvuru ile yaklaşık 300 bin kişiye istihdam sağladı.


  

Odeabank Yeni Yılı Yeni Şube Açılışıyla Karşıladı
Müşteriniz sonunuz olmasın
Ödüllü nanoteknolojik yenilikler ZOW'da
Çimsa'nın iş ortakları buluşması gerçekleşti
  • ARAMA