Kültür/Sanat
10.03.2014 12:34

Göksel Zorlu Center PSM'de

Duygu yüklü besteleri ve teatral yorumuyla Göksel, 15 Mart Cumartesi gecesi Zorlu Center PSM’de hayranlarıyla buluşuyor. Türk pop müziğinin hüzünlü sesi Göksel, duygu yüklü besteleri ve kendine has yorumuyla hayranlarına Zorlu Center PSM’de bir müzik ziyafeti sunacak. Göksel, bu özel konserinde dinleyicisine hafızalardan silinmeyen şarkılarıyla seslenecek.  


Profesyonel müzik yaşamına üniversite yıllarında başlayan Göksel, çoğu kendi bestelerinden oluşan ilk albümünü 1997 yılında çıkardı. ‘Sabır’ adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan sanatçı, 2001 yılında Körebe albümüyle başarısını sürdürdü. ‘Depresyondayım’ şarkısı özellikle sözleri ve müziğiyle her kesimden büyük ilgi gördü ve bu albüm Türk pop tarihinin kült albümleri arasında yerini aldı. Ardından Söz Ver, Arka Bahçem ve Ay’da Yürüdüm albümleriyle müzikseverlerle buluşan Göksel, 2009 yılında tamamı nostaljik şarkılardan oluşan ‘Mektubumu Buldun mu?’ isimli albümünü sevenlerine sundu.

 

Acıyor, geçtiğimiz yılın en çok indirilen şarkısı oldu

Müzik eleştirmenleri tarafından son yılların en iyi albümü olarak nitelendirilen “Bende Bi’ Aşk Var”da yer alan ‘Acıyor’ şarkısı, dijital platformda yılın en çok indirilen şarkısı oldu. Sanatçı bu albümüyle Altın Kelebek ve Avrupa Gazeteciler Derneği KKTC En İyi Pop Kadın Sanatçı ödüllerine layık görüldü.

 

Kendine has yorumuyla Türk pop müziğinin önemli sesleri arasında yer alan Göksel’in hafızalardan silinmeyen şarkılarından oluşan konseri 15 Mart Cumartesi akşamı Zorlu Center PSM’de.

 

Tarih: 15 Mart 2014 Cumartesi, 21.00

Mekan: Zorlu Center PSM, Drama Sahnesi

Bilet Fiyatları:  39 TL, 55 TL, 69 TL, 79 TL, 90 TL


 

Kitap dünyasında bu haftanın öne çıkanları
İDSO'da bu hafta Şef Theodore Kuchar rüzgarı esecek
Zorlu Center PSM, Broadway Showları Serisini Jersey Boys ile Açıyor…
'Anne Çişim Var!' Seslenen Kitap'ta!
  • ARAMA