Sektörel
20.02.2014 09:01

Albaraka İzmir'de şube sayısını 6'ya çıkardı

Dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefi doğrultusunda şube ağını genişleten Albaraka, İzmir’de iki şube daha açtı.


Türkiye’nin dört bir yanına şube açan Albaraka İzmir’deki şube sayısını 6’ya çıkardı. Albaraka’nın İzmir Gıda Çarşısı ve Kemalpaşa şubeleri törenle hizmete girdi. İzmir Gıda Çarşı açılışına Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Bornova Kaymakamı Kadri Candan, Albaraka Yönetim Kurulu Üyesi/Eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli, İzmir Kemalpaşa Şube açılışına ise; Kemalpaşa Kaymakamı Kamuran Taşbilek ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü olan İzmir’de hizmet ağlarını yaygınlaştırmak istediklerini belirten Yahşi, “Bu güzel bölgenin insanına ve ekonomisine hizmet etmek için burada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Albaraka olarak sermaye ve ortaklık yapımız kadar takip ettiğimiz ihtiyatlı yönetim politikalarımız ve mali yapımızın sağlamlığı ile sizlerin tasarruflarını güvenli bir şekilde büyütecek, işlerinizi geliştirmeniz için kaynak sağlayacağız” dedi.

 

İzmir’in bir liman ve ticaret kenti olduğunu hatırlatan Yahşi, “Her türlü yatırım talebini karşılayacak sanayi alt yapısına sahip olan İzmir’de, yatırımcılara kentin çeşitli bölgelerinde uygun yatırım ortamları sunulmaktadır. Söz konusu yatırım alanları limanlar, havaalanı, tren yolları sayesinde Türkiye’nin dört bir yanı ile bağlantı içerisindedir” diye konuştu.

 

Yahşi, dünyanın en iyi katılım bankası olma konusundaki kararlı adımlarını bu yıl da atmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.


    

Altın Voltaj ödülü Zorlu Enerji'ye
Otokar yeni araçlarını Bahreyn'de sergiliyor
İşe alım süreci nasıl olmalı?
Pegasus misafir rekorunu kırdı
  • ARAMA