Teknoloji
12.02.2014 10:00

Telefon değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Akıllı telefonunuzdaki tüm bilgileri yeni Sony Xperia akıllı telefonunuza çok kısa sürede aktarmak mümkün. Sony Mobile’ın yeni “Xperia Transfer Mobile” uygulaması sayesinde eski telefonunuzun belleğinde, SIM ve bellek kartındaki her türlü bilgiyi Sony Xperia telefonunuza doğrudan kolayca aktarabilir ve rüzgar gibi bir geçiş yapabilirsiniz.  


Telefon değiştirirken rehberi, mesajları, müzik dosyalarını, fotoğrafları, kısaca telefondaki tüm bilgileri yeni Sony Xperia’nıza aktarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.  Sony Xperia’ya geçmek isteyenler için “Xperia Transfer Mobile” uygulaması geliyor. Yeni Xperia Transfer Mobile uygulaması sayesinde eski Android ya da iOS tabanlı akıllı telefonunuzdan Sony Xperia’ya tüm bilgilerinizi doğrudan aktarmak artık çok kolay. 

 

Hem Android Hem iOS Uyumlu

Sony Xperia’ya rüzgar gibi bir geçiş yapmak için Xperia Transfer Mobile uygulamasını hem eski Android cihazınıza hem de yeni Sony Xperia’nıza Google Play üzerinden indiriyorsunuz. Basit yönlendirmelerle NFC veya Wi-Fi üzerinden iki cihazı eşleştirdikten sonra aktarmak istediğiniz bilgileri seçiyorsunuz ve işlem tamamlandığında yeni Sony Xperia’nız, tüm eski kayıtlarınızla birlikte kullanıma hazır hale geliyor. 

 

iOS tabanlı bir cihazdan yapılacak geçişler ise USB kablosuyla iki cihazı bağlayarak veya eski cihazınızı Wi-Fi ile bilgisayara bağlayarak Xperia Transfer Desktop üzerinden de kolayca gerçekleştirilebiliyor.

 


  

AMD'nin R serisi APU ve CPU'ları tümleşik sistemlere sürükleyici deneyim getiriyor
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcı deneyiminin çıtasını yükseltiyor
Hırsızlar tatil yapmıyor
Lenovo 100 milyon Thinkpad ile efsane oldu
  • ARAMA