Sektörel
07.02.2014 09:30

TNT Express erişim ağını genişletiyor

TNT Express, kıtalararası ‘Ekspres Navlun Hizmet Ağı’nı Avrupa dışında 10 yeni ülkede daha hizmete sokarak toplam hizmet verilen ülke sayısını 80’e çıkardı. Özellikle Kuzey Amerika’da önemli ticari merkezler bu genişleme kapsamında yer alıyor.


TNT Express’in ‘Express Freight’ hizmetinde 500 kg’a kadar paletli yükler 1 ila 3 gün taşıma süresiyle alıcısına ulaşıyor. Avrupa dışında 10 yeni ülkede daha hizmet vermeye başlayan TNT Express, müşterilerine varış gününde teslimat ve kapıya servis imkanları sunuyor. Şirketin tüm ekspres servislerinde bulunan kesin tarih ve saatli teslimat, gümrük işlemleri, tam izlenebilirlik ve müşteriyi düzenli bilgilendirme, TNT Express’in önemli hizmet alanları arasında yer alıyor.

 

TNT Express daha çok varış noktasına ulaşıyor

TNT Express Global Pazarlama ve Strateji Direktörü Jan Willem Breen, kıtalararası ‘Ekspres Navlun Hizmet Ağı’nı Avrupa dışında 10 yeni ülkede daha hizmete girmesini şöyle özetledi: “Express Freight hizmetimizin yeni ülkeleri de kapsayacak şekilde genişletilmesi, müşterilerimize daha çok varış noktasında daha hızlı navlun sevkiyatı sunma ve TNT Express’in tüm özelliklerinden faydalanma imkanları sağlıyor”.

 

Lider ekspres taşımacılık hizmeti

TNT Express’in navlun kapasitesinin denizaşırı yaygınlaştırılması, şirketin 37 ülkede lider ekspres taşımacılık hizmetlerini sunduğu Avrupa ile denizaşırı pazarları buluşturma gücünü arttırma stratejisinden ileri geliyor.

 

Genişleme ithalat ve ihracatla ilgilenenlerin yararına

TNT Express’in bu önemli genişlemesinin tüm dikey sektörlerde çalışan ithalat ve ihracat işi ile ilgilenenlerin yararına olacak. Özellikle Ortadoğu’daki genişleme, acil taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayacak uygun servis bulamayan müşteriler için cazip olmasıyla öne çıkıyor. TNT Express’in yıllardır aktif faaliyet göstermekte olduğu Kuzey Amerika’daki genişleme ise New York, Washington DC, Atlanta, Hartford, Chicago, Philadelphia, Portland, Toronto, Montreal ve Ottawa civarındaki iş merkezlerini kapsıyor.


  

E-Bilet 3. E-Ticaret Konferansı'nda tartışılıyor
Giyilebilir cihaz kullanıcı sayısı 2018'de 177 milyona ulaşacak
Depreme dayanıksız binaların yıkımına Altın Emlak imzası
Online alışverişe yeni soluk; OnlineMarket.com.tr
  • ARAMA