Teknoloji
28.01.2014 09:33

'Benim Tarzım Benim Selfie'm'

§ Sony Mobile, Türkiye Facebook sayfasından yepyeni ve eğlenceli bir yarışma ile yılın “Selfie”lerini seçmeye hazırlanıyor.

§ “Benim Tarzım, Benim Selfie’m” yarışmasında, kullanıcılar fotoğraflarına Xperia Z1’in AR Effect uygulamasından ilham alan çeşitli efektleri ekleyerek en yaratıcı “Selfie” fotoğraflarını oluşturacak.

§ 27 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmada birinci Sony Xperia Z1, ikinci Sony QX10 lens ve üçüncü ise Sony SmartWatch 2 kazanacak. 


Sony Mobile, Oxford University Press tarafından 2013 yılının kelimesi seçilen son ayların en çok kullanılan kelimesi “Selfie” ile Xperia Z1’in AR Effect uygulamasını eğlenceli bir yarışmada buluşturuyor. 

 

27 Ocak- 28 Şubat 2014 tarihleri arasında Sony Mobile’ın Facebook sayfasından gerçekleşecek yarışma kapsamında, kullanıcılar “Selfie”nin sınırlarını yaratıcılıkla zorlayacak. Yarışmacılar uygulama üzerinden fotoğraflarına Xperia Z1’in AR Effect’inden ilham alan eğlenceli efektler ekleyerek sıra dışı “Selfie”lerle yarışmaya katılmaya hak kazanacak. Benim Tarzım Benim Selfie’m yarışmasına katılanlar yaratıcılık & kurgu, fotoğraf kalitesi ve “Selfie”lerine alacakları beğeni kriterlerine göre Sony Mobile özel jürisi tarafından değerlendirilecek. 

 

Yılın en eğlenceli “Selfie”lerini yaratacak yarışmada seçilecek en tarz “Selfie”ler arasından birinci Sony Xperia Z1, ikinci Sony QX10 Lens, üçüncü Sony Smartwatch 2, dördüncü Sony Portable USB Charger ve beşinci ise Sony Stereo Bluetooth Kulaklık kazanacak. 

Yarışmaya katılmak için https://www.facebook.com/sonymobiletr/app_1435180360050340


  

Dünyadaki akıllı telefon satış adedi 1 milyarı geçti
Yandex.Haritalar IOS'ta yenilendi, Android sırada
Trend Micro 2014 öngörülerini açıkladı
Samsung Galaxy akıllı telefonunuzu daima ‘yeni’ tutmanın yolu: Smart Manager
  • ARAMA