Yaşam
13.11.2013 12:05

Oktay Usta'nın Özel Tarifiyle Islak Kek

Türk mutfağının en önemli temsilcilerinden Oktay Usta ile Ülker Dankek’in birlikte geliştirdiği Dankek Islak Kek raflarda yerini aldı. Konuyla ilgili basın bülteni ve görselleri ekte bilginize sunarız.

Ülker Dankek, kek dünyasındaki uzmanlığının bir kez daha altını çizerek benzersiz bir tarife imzasını attı. Türk mutfağının en önemli temsilcilerinden Oktay Usta ile Ülker Dankek’in geniş kapsamlı AR-GE ve tüketici testleri sonucunda birlikte geliştirdiği Dankek Islak Kek raflarda yerini aldı.

 

Oktay Usta’nın özel tarifi ile üretilen çikolata soslu, kakaolu Dankek Islak Kek yoğun çikolata lezzeti ile çay saatlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

 

Aile boyu kek kategorisinde, Türkiye’de bir ilk olan Dankek Islak Kek, yepyeni bir lezzet ile pratikliği bir arada sunarak ev hanımlarının hayatını kolaylaştırıyor. Dankek Islak Kek, istenirse  kendi özel kabı içerisinde fırın veya mikrodalgada kolayca ısıtılarak sıcak olarak da ikram edilebiliyor. Kek severlere ise bu mükemmel tadın keyfini çıkarmak kalıyor


  

Tüm zamanların en çok dinlenen 'Perşembe nostaljisi' şarkıları
Goody, Adalar Belediyesi Barınağı'ndaki dostlarını unutmadı
Uzun yola çıkanlara öneriler
Mutfakta Ustalaşmanın Yolu Ocak Ayında da MSA'dan Geçiyor
  • ARAMA