Teknoloji
22.01.2014 12:31

Teknolojinin zirvesi Ankara'da buluşacak

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP, “Gelecek bugün” başlığıyla İstanbul’da gerçekleştirdiği SAP Forum’un Ankara ayağını 20 Şubat’ta gerçekleştirecek.

 

 
 

SAP Forum Ankara, Kamu başta olmak üzere Savunma, Telekom ve birçok farklı sektörün Üretim, Satış, Pazarlama, Kaynak Planlaması, Lojistik gibi alanlarına yön veren, 600’ün üzerinde orta ve üst düzey yöneticiyi ağırlayacak.

 

Teknoloji ve inovasyonun bir araya geldiği geniş kapsamlı bir gündeme sahip olan, dünyada onlarca ülkede gerçekleştirilen SAP Forum, uzman sunumları, müşteri başarı hikâyeleri ve yenilikçi çözümleri bu yıl Ankara’da iş dünyasıyla buluşturacak.

 

Rixos Grand Ankara Hotel’de 20 Şubat Perşembe günü gerçekleşecek SAP Forum Ankara,  birbirinden ilgi çekici konuları ve konuşmacılarıyla teknoloji alanındaki yeniliklere ışık tutacak. Savunma, Telekom ve birçok farklı sektörün Üretim, Satış, Pazarlama, Kaynak Planlaması, Lojistik çözümlerindeki yeniliklerin tartışılacağı etkinlikte ziyaretçiler, interaktif sunumlar, müşteri katılımlı paneller ve fuaye alanında SAP ekosisteminin yenilikçi çözümlerini yakından inceleme fırsatı bulacak.

 


 

Maaşını sanal para ile alan ilk Türk
WWW Mazi mi Oluyor?
Astra 5B uydusu uzay yolculuğuna çıkıyor
Adwin 100.000'inci üyesini bekliyor
  • ARAMA