Sektörel
22.01.2014 10:36

Makel'den istediklerin gerçek oluyor

Makel bayileri artık hayallerini sınırlamayıp hediyelerini seçerken seçim özgürlüklerini doyasıya kullanabilecek. İster son model bir spor araba, ister mücevher, ister harika bir seyahat, ister uzay yolculuğu ya da lüks bir yat.
 

Hedeflerini ve sektördeki büyümesini sürekli yükselten Makel Şirketler Grubu artık hayallerde sınır tanımayan yepyeni bir kampanya start verdi.


Makel’den İste Gerçek Olsun” sloganı ile yepyeni bir kampanya dönemine imzasını atan Makel Şirketler Grubu, sınırlama olmaksızın iş ortaklarına hediye seçilmesine olanak tanıyan yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Hedeflerini her geçen gün yükselten Makel bayileri yapacakları alımların karşılığında, hayallerini sınırlamayıp hediyelerini seçerken seçim özgürlüklerini doyasıya kullanabilecek. İster son model bir spor araba, ister mücevher, ister harika bir seyahat, ister uzay yolculuğu ya da lüks bir yat.


Kampanyaların olmazsa olmazı konumunda yer alan seyahatlerin de sunulduğu çalışmada kutsal topraklara yapılacak Umre gezisi, eşli Singapur ve Bali gezisi, Uzakdoğu’nun incisi Pattya seyahati, Ukrayna - Kiev ve Yalta gezileri de yer alacak.


Kampanya yıl boyunca devam edecek.

 


 


 

Twitter'dan Star Wars hayranlarına özel emojiler
Goodyear'dan Demir Export'a Dev Satış!
Aras Kargo ile Ödeme Bir Tık Kadar Kolay
Markalar sürdürülebilirlik için buluştu
  • ARAMA