Yaşam
22.01.2014 10:30

Bisikletliler Derneği 6. yılını kutladı

Türkiye Bisikletliler Derneği 6. yılını Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Oteli'nde gerçekleştirilen bir etkinlik ile kutladı. Etkinlikte çevreye saygılı bir duruş sergileyen İETT ve Amplio Emlak Yatırım A.Ş. ödüllendirildi.

 

 


Türkiye’de bisiklet kültürünün geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve iletişimin sağlanması amacıyla 2008 yılında kurulan Bisikletliler Derneği, 6. Yılını Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Oteli’nde gerçekleştirilen etkinlik ile kutladı.

 

Etkinlikte, çevreye saygılı bir duruş sergileyen Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Oteli’nin yatırımcısı Amplio Emlak Yatırım A.Ş. ve bisikletlerin toplu taşıma araçlarının ön kısmındaki özel alanlarda taşınmasına olanak sağlayan İETT ödüllendirildi. İETT’nin ödülünü Genel Müdür Dr. Hayri Baraçlı alırken, aynı zamanda etkinliğin sponsoru da olan Amplio’nun ödülünü Satış ve Pazarlama Müdürü Serkan Ballı aldı.

 

Amplio olarak çevreci projelere imza atmanın verdiği gururla, sosyal içerikli, çevreyi gözeten ve sağlıklı yaşamı destekleyen projelere katkıda bulunmanın sevincini yaşadıklarını belirten Ballı, “Onay aşamasında olan Haliç’teki örnek kentsel dönüşüm projemiz Haliçenazır’da bisikleti hayata entegre edecek fikirler üzerinde çalışıyoruz” dedi.

 

Kutlamada aynı zamanda derneğin yeni üyesi olan sanatçı Altan Gördüm’e ve mevcut üyelerden oyuncu Melih Ekener’e de birer plaket takdim edildi.

 

    

Beşiktaş JK aile içi şiddete son diyor
İstanbul'un A+ semtleri Beşiktaş, Adalar ve Kadıköy
İtalya ve İspanya'da en uygun bütçeli bayram tatili
Çift terapisi ile sorunları aşmak mümkün
  • ARAMA