Diğer
22.01.2014 10:00

NT'de 3 al 2 öde mevsimi başladı

NT’nin 4 yıldan bu yana düzenleyerek geleneksel hale getirdiği 3 Al 2 Öde kampanyası Türkiye’de 67 ilde bulunan NT mağazalarında kitapseverlerle buluşuyor.

Kitapseverleri her yıl milyonlarca kitapla buluşturan NT, 3 Al 2 Öde kampanyasıyla 3 kitap alan müşterilerine 1 kitabı hediye ederek okumayı teşvik ediyor. Okurların daha çok kitapla buluşmasını sağlayan kampanya Şubat ayı sonuna kadar devam ediyor.

 

Kampanya; NT’lerde yer alan kültür kitapları, sınavlara hazırlık kitapları, yardımcı ders kitapları ve yabancı dil öğrenim kitaplarını kapsıyor. Kampanya ile ilgili açıklama yapan NT Genel Müdürü Murat Kara şunları söyledi:  “3 Al 2 Öde kampanyası özellikle tatillerinde daha çok kitap okumak isteyen öğrenciler için güzel bir fırsat. Bu dönemde öğrencilerin kültür kitaplarına yoğun bir ilgisi oluyor. Karnelerin alındığı bu dönemde müşterilerimizin sevdiklerine hediye etmek için kitaplara olan ilgilerinin arttığını görüyoruz. Yine bu dönemde okulların ikinci yarıyılı için yardımcı ders kitaplarına ve sınavlara yönelik hazırlık kitaplarına da ilgi gösteriliyor.” 


  

P&G ve Darüşşafaka çocukları gökyüzünü keşfe davet ediyor
Sezonun en rahat ve şık erkek bot modelleri Niyazi Erdoğan İnci Deri'de
İç giyimde Marin yansıması
Philips'in Efsane Süpürgesi Marathon Yenilendi
  • ARAMA