Sektörel
17.01.2014 12:00

TAV Harvard Business School'un küresel ortağı oldu

Dünyanın en prestijli işletme okulları arasında olan Harvard Business School (HBS), TAV İşletme Hizmetleri’ni küresel ortakları arasına ekledi. HBS proje grubu bir hafta boyunca İstanbul’da TAV İşletme Hizmetleri’yle çalıştı.

 


Küresel ölçekte önde gelen işletme okullarından Harvard Business School, TAV İşletme Hizmetleri’ni küresel ortakları arasına ekledi. İşbirliği çerçevesinde İstanbul’a gelen HBS öğrencileri, TAV İşletme Hizmetleri’nin havalimanında sunduğu inovatif hizmetleri inceledi ve “seyahat eden çocuklu ailelerin havalimanında hayatlarını kolaylaştırmak” üzerine bir proje oluşturdu.

 

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Ali Bora İşbulan “Harvard Business School ile TAV İşletme Hizmetleri’nin havalimanlarına katma değer katan hizmetler üzerine yapmış olduğu saha çalışmasını tamamladık. Harvard Business School ile işbirliğimizin gelecek yıllarda da devam edeceğini umuyoruz. TAV İşletme Hizmetleri’nin inovatif hizmetleri, müşteri odaklı yaklaşımı, genç ve dinamik kadrosu ve havalimanlarında fark yaratan özel yolcu hizmetleri bu işbirliğinin önünü açtı. Yapılan çalışmanın sonuçlarını ürün ve hizmetlerimizin içerisine dahil edip, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini daha da yukarı çekmek istiyoruz” dedi.

 

HBS, her yıl dünyanın farklı ülkelerinde öncü çalışmalar gerçekleştiren yenilikçi şirketlerle işbirliği yaparak vaka çalışmaları yapıyor. Bu yıl İstanbul’da yapılan çalışma kapsamında,TAV İşletme Hizmetleri’nin markalarından olan özel yolcu hizmeti “primeclass” CIP Servis, TAV Passport Kart gibi ürünler incelendi. Ardından, grup yolcularla anket çalışması yaparak beklentileri derlendi. Bu bilgilerin ışığında da seyahat eden çocuklu ailelerin havalimanında hayatını kolaylaştıracak öneriler geliştirildi.


   

ZUMOSOL Milli Sörfçü Çağla Kubat'a sponsor oldu.
Bajaj motorları ilk defa görücüye çıktı
Palen Enerji Doğalgaz Dağıtım A.Ş.'nin 30 Milyon Liralık Tahvil İhracı Başarıyla Tamamlandı
Konutların kentsel dönüşümünde ısı yalıtımına dikkat
  • ARAMA