Ekonomi
14.01.2014 14:00

:CardFinans GO Angry Birds ile alışveriş daha keyifli

Birbirinden renkli Angry Birds karakterleri ile tasarlanan CardFinans GO Angry Birds, 2014 yılı boyunca her ay en az 4 kez internet üzerinden alışveriş yapan gençlere alışverişlerinden birini hediye ediyor.

Müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunabilme ve Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle çalışan Finansbank, tüm dünyada milyonlarca kişinin beğenisini kazanan Angry Birds karakterlerinin tasarımına sahip CardFinans GO Angry Birds kartını 18-26 yaş arasındaki müşterilerinin hizmete sundu.

 

Gençleri bilinçli harcamaya yönlendirmeyi ve ilk defa kredi kartı alacak müşterilerini eğlenceli ürünler ile bankacılık dünyası ile tanıştırmayı amaçlayan Finansbank, Angry Birds’ün yaratıcısı Rovio Entertainment ile anlaşarak Angry Birds’ün eğlenceli karakterlerine sahip CardFinans GO Angry Birds kredi kartını Aralık ayı itibariyle piyasaya çıkardı.

 

Genç Finansbanklılar, CardFinans GO Angry Birds ile internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde taksit, indirim, ParaPuan fırsatlarından yaralanabiliyor. Finansbank, CardFinans GO Angry Birds ile 2014 yılı boyunca her ay en az 4 internet alışverişi yapan gençlere alışverişlerinden birini hediye ediyor.

 

Finansbank’ın online alışverişte en avantajlı kartı CardFinans GO Angry Birds’ün tanıtım kampanyası 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak.

 

Finansbank, Angry Birds ile geliştirdiği yeni ürünlerini önümüzdeki günlerde müşterilerine sunmaya devam edecek .  


 

Kredi Kayıt Bürosu'ndan mobil uygulama
ilk 6 ayda istihdamın lokomotifi tekstil sektörü oldu
Gürcistan'ın En Büyük Bankası Bank Of Georgia Türkiye'de Temsilcilik Ofisi Açıyor
EMC dünyanın en iyi çok uluslu iş yerleri arasında
  • ARAMA