Sektörel
02.01.2014 16:00

BP Türkiye'nin yeni Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen bayilerle tanıştı

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürlüğü’ne atanan Martin Thomsen İstanbul’da bulunan BP bayileri ile tanıştı.

19 Aralık’ta Kalamış Wyndam Otel’de düzenlenen bir yemekte BP Türkiye eski Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, İstanbul’da biraraya gelen BP bayilerini yeni Akaryakıt Ülke Müdürü Thomsen ile tanıştırdı.

 

Düzenlenen yemeğe Richard Harding ve Martin Thomsen’ın yanısıra BP Türkiye Akaryakıt Satış Müdürü Yiğit Meral, BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu’ ve 80’e yakın bayi katıldılar. Toplantıda Harding, bayilere Türkiye’de bulunduğu süre içinde birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “BP Türkiye Akaryakıt ekibi olarak birlikte pek çok başarılı çalışmalar gerçekleştirdik, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini, müşteri memnuniyetini ve verimliliği artırmak için birlikte çalıştık. Bu süreçte bana ve ekibime sunduğunuz destek için çok teşekkür ederim. Aynı desteği Martin Thomsen’a da sunacağınıza yürekten inanıyorum” dedi.

 

İstanbul’daki bayilerle tanışan Martin Thomsen ise Türkiye’de olmaktan heyecan duyduğunu ifade ederek, “BP Türkiye ailesine katıldığım için çok mutluyum. Siz değerli bayilerimizin bu pazarla ilgili bilgi ve deneyimleriyle birlikte çok başarılı çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

 

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürlüğü’ndeki devir süreci 2014 yılı Ocak ayında tamamlanmış olacak. Yaklaşık 3 yıldır Türkiye'de görev yapan Richard Harding döneminde BP Türkiye, bayi ağını genişletip, istasyonların verimliliği ve karlılığını yükseltirken, yeni ürünlerin müşterilere sunulması, ürün ve hizmet kalitesinin artırılması, müşteri memnuniyeti ve sadakatinin artırılması amacıyla da önemli çalışmalar gerçekleştirdi.

 

2014 yılı Ocak ayı başından itibaren BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü görevini üstlenecek olan Martin Thomsen ise BP bünyesine 2005 yılında katıldı. Martin Thomsen, son görevinde İberya bölgesinde bulunan 700’den fazla  istasyonun yer aldığı akaryakıt operasyonu ve bayi ağının üst düzey yöneticisi olarak faaliyet gösteriyordu. BP’de daha önce çeşitli yönetim görevlerinde bulunan Martin, İberya bölgesinde Strateji, Planlama ve Portföy Yönetimi ve Ticari Optimizasyon birimlerinde ve Avrupa bölgesinde İş Geliştirme Müdürlüğü’nde çalıştı. Evli ve 3 çocuk babası olan Thomsen, BP’ye katılmadan önce İspanyol petrol şirketi Repsol’de ve Booz & Co. Danışmanlık şirketlerinde çalıştı. Buralarda birleşme, satın alma operasyonları ve stratejik projeleri yönetti. 


  

Tunçmatik Afyonkarahisar'daydı
Halkbank’tan KOSGEB işbirliğiyle KOBİ'lere özel destek programı
Emirates'ten dünyanın en uzun aktarmasız uçuşu
Arena Bilgisayar'ın yeni genel müdürü ve grup şirketleri CEO'su Okay Nasır oldu
  • ARAMA