Diğer
30.12.2013 11:30

Zarafetin "Aşk"la dansı Asgold Gifty tasarımlarında

Asgold Gifty’nin Sevgililer Günü hediye alternatifleri arasında, aşkı en zarif ve şık biçimde simgeleyen hem sıcak hem gösterişli parçalar yer alıyor.


Değerli günleri ölümsüz kılan Asgold Gifty,  en son modayı takip eden gösterişli tasarımlardan her zaman kullanılabilecek gündelik parçalara uzanan zengin takı koleksiyonuyla, Sevgililer Günü’nde sevgileri çoğaltıyor.

 

Asgold Gifty’nin yeni tasarımı “Gifty Dance” koleksiyonundaki iç içe geçmiş iki kalp tasarımlı pırlanta kolyesi, Sevgililer Günü’nde adeta birlikte atan kalpleri ve aşkın büyülü ritmini simgeliyor. Aşkın taşı pırlanta, Gifty tasarımlarıyla aldığı ilk dokunuş sonrasında 15 saniye boyunca titreyerek, vücut hareketine bağlı olarak da dansına devam ediyor.

 

Cesaretin en parlak simgesi amatis taşı, Asgold Gifty’nin kırmızı altın kolyesinde kalp formunda hayat bularak, Sevgililer Günü’nde aşkınızı özgürce ilan etmeniz için sizi yüreklendiriyor.

 

Kalbinin sahibini arayanlar içinse “smoky taşlı anahtar motifli kolye”, kırmızı altın zincirin zarafetiyle süzülerek Sevgililer Günü’nde aşk kavramını detaylarla yansıtıyor. Sevgililer Günü’nde aşkı bulan ve hayatını aşkın çarpıcı büyüsüyle yaşayanlar için Asgold Gifty’nin kırmızı ve beyaz altını aynı tasarımda buluşturduğu “ikili anahtar kolyesi”, bağlılığı zarafetle bütünleştiriyor.

 

Aşkın ölümsüzlüğüne inanlar için Asgold Gifty’in sonsuz aşkı yeniden yorumlayan pırlanta tasarımlı kırmızı altın bilekliği, Sevgililer Günü’nde bilekleri aşkla sarıyor.

 

Romantik ve özgür bir imaj sergileyen kadınlar içinse Asgold Gifty’nin inci ve turmalin taşın kırmızı altınla bütünleşerek tasarlandığı “love” figürlü kolyesi, Sevgililer Günü’nde aşkın en saf halini sade bir tasarımla anlatmak isteyenler için ideal bir hediye tercihi olacak.


     

FLO'dan Yüzde 50'ye Varan Kış İndirimi
Kışa girerken kombi bakımınızı yaptırın, risk almayın
ABD'li DS Laboratories'ten saç dökülmesine karşı etkili iki ürün
Ankara'daki patlamanın ardından travma yaşayanlara ücretsiz destek
  • ARAMA