Ekonomi
26.12.2013 11:33

Finansbank'tan yılbaşına özel fırsatlar

İhtiyaca özel ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile ihtiyaç kredilerine yeni bir soluk getiren Finansbank, yıl sonuna kadar kampanyaya kayıt olarak Finansbank bireysel kredi kartıyla Finansbank POS’larından giyim sektöründe tek seferde 75 TL ve üzeri taksitli alışveriş yapan müşterilerine, alışverişlerinin yüzde 10’u değerinde 6-15 Ocak 2014 tarihleri arasında geçerli toplam 75 TL’ye varan ParaPuan hediye ediyor.Müşterilerinin yeni yıl ihtiyaçları için yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranları ile avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları sunuyor.


Türkiye’nin Finansçısı olma hedefiyle çalışan Finansbank, yeni yılda da cazip kampanyalarla yılbaşı alışverişine bereket katıyor. Yılbaşı giyim, aksesuar ve ayakkabı alışverişini Finansbank bireysel kredikartları ile taksitli yapan Finansbank müşterileri kampanya kapsamında yüzde 10 ParaPuan kazanıyor. Toplam ödül müşteri başına 75 TL’ye varıyor.

 

Finansbank müşterilerine, 6-31 Aralık tarihleri arasında, kampanyaya kaydolduktan sonra Finansbank bireysel kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından giyim sektöründe tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde, alışverişlerinin yüzde 10’u değerinde 6-15 Ocak 2014 arası geçerli toplam 75TL’ye varan ParaPuan hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için ARALIK yazıp 2273’e göndermek gerekiyor. Kısa mesaj operatörlerin tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor.

 

 Finansbank’tan Yılbaşına Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatları

İhtiyaca özel ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile ihtiyaç kredilerine yeni bir anlayış getiren Finansbank, yılbaşına özel İhtiyaç Kredisi seçenekleri hazırladı. Finansbank, müşterilerinin yeni yıl ihtiyaçları için yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranları ile avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları sunuyor.

 

Finansbank’ın ihtiyaç kredilerine  başvurmak isteyenler T.C. kimlik numaralarını 5030’a göndererek, kredi ön değerlendirmelerini yaptırdıktan sonra şube değerlendirmesinin ardından aynı gün içinde kredilerini kullanabiliyorlar.Şubat ayının aranan elemanı hasta bakıcısı
Kemal Derviş: Büyümeyi Bölgesel Kalkınma ve Özel Sektör Sağlayacak
BKT 3. Kez Üst Üste "Yılın En İyi Bankası"
HSBC Türkiye'den açıklama
  • ARAMA