Sektörel
23.12.2013 11:00

Sektörün Lideri Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Türkiye’de ilk kez yerli matbaa mürekkebi üretimini başlatan ve basım sektörünün ülkemizdeki gelişimine önderlik eden Dyo Matbaa Mürekkepleri, kuruluşunun 45. yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı.


Dyo Matbaa Mürekkepleri’nin 45’inci kuruluş yıldönümü kutlamasının yapıldığı törene; Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı ve Dyo Matbaa Mürekkepleri Genel Müdürü Yakup Benli katıldı. Törende yapılan konuşmalarda müşterileri ve bayileri nezdinde güçlü bir marka algısına sahip Dyo Matbaa Mürekkepleri’nin ilerleyen yıllarda da lider konumda olması için çalışmalara devam edileceği vurgulandı. Kuruluş kutlamasında, Dyo Matbaa Mürekkepleri’nde 5, 10, 15, 20 ve 25 yıldır görev yapmakta olan 32 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür sertifikaları da takdim edildi.

 

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konusunda yaptığı çalışmalarla öne çıkan Dyo Matbaa Mürekkepleri, sektörün gelişimine de katkıda bulunuyor. Türkiye çapında düzenlediği eğitimlerin yanı sıra basım sektöründe kalite göstergesi olan FOGRA PSO (Ofset Baskı Süreç Standardı) belgelendirmesinin tüm süreçlerinde firmalara destek oluyor. Matbaa mürekkepleri sektöründe pek çok ilke ve yeniliğe imza atmış olan şirket, bölgenin en büyük üreticileri arasında yer alıyor ve 15’in üzerinde ülkeye ihracat yapıyor.


 

Medical Park küresel ortaklarla büyüyecek
Hilton'a çevre ödülü
Şirket satın alma kapasitesi büyüyor ancak iştah azalıyor
Tat Gıda'dan Japon gıda devi Kagome ile 40 milyon dolarlık anlaşma
  • ARAMA