Diğer
23.12.2013 10:31

40 Milyon TL'lik Yıl Sonu İndirimi

Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve  kaliteli hizmet anlayışı ile sunan Avrupa’nın bir numaralı teknoloji market zinciri Media Markt, yılbaşında teknoloji severleri mutlu edecek bir kampanyaya imza atıyor. 24-29 Aralık tarihlerinde geçerli olacak yeni yıl kampanyası ile Media Markt, belirli ürün grupları ve ürünlerde toplam 40 milyon TL değerinde büyük yeni yıl indirimi sunuyor.

Avantajlı kampanyaları ile dikkat çeken Media Markt, sevdiklerine yeni yıl hediyesi almak isteyenleri benzersiz bir indirim kampanyası ile buluşturuyor.

 

Cep telefonlarından televizyonlara, beyaz eşyadan diz üstü bilgisayarlara, tablet bilgisayarlardan fotoğraf makinelerine farklı ürün gruplarında 650 farklı üründe yapılan toplam 40 milyon TL büyük yeni yıl indirimi teknoloji severleri bekliyor.

 

Türkiye’de 37 mağazanın yanı sıra www.mediamarkt.com.tr adresinde de geçerli olacak kampanya ile ayrıca World ve Axess kredi kartlarına peşin fiyatına 12, Advantage, Bonus, Maximum ve Card Finans kredi kartlarına ise peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

 Lenovo'dan tablet kampanyası
Adeland yeni renk koruyucusunu seçiyor
Zorlu PSM’nin yeni kulübü Touché, kapılarını açtı
Miranda Kerr Reebok'ın en yeni üyesi Skyscape'i giyiyor
  • ARAMA