Ekonomi
12.11.2013 12:29

Altın Emlak'tan Bir İlk Daha

Emlak vitrinlerinde görmeğe alışkın olduğumuz satılık ve kiralık dairelerin yazılı olduğu amatör kağıtları, Altın Emlak Türkiye’de bir ilke imza atarak canlandırıyor. Altın Emlak emlağın canlı halini Vitrine Media LED’li afiş pano ile gece gündüz daha net ve profesyonel görmenizi sağlıyor…
 


Yüzde 100 LED ekranlarıyla enerji tüketiminde tasarruf sağlayan Vitrine Media, gri ve beyaz renk alternatifleri bulunuyor. Çift taraflı afiş imkanı sunan panolar, aynı zamanda çift taraflı da ışıklandırılıyor. A4 ve A3 boyutlarında dikey ve yatay olarak kullanılabilen Vitrine Media, Uluslar arası (CB) ve Avrupa (CE) sertifikaya sahip. Kolay montajla vitrinlerin etkileyici görünmesini sağlayan ışıklı panolar 70 Euro’dan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. 

Dükkan Kapalı Olduğunda da Müşteriler Ulaşabiliyor

Vitrine Media LED’li afiş pano sistemlerini ilk kullanmaya başlayan Altın Emlak İstanbul Küçükçekmece Cennet Temsilcisi Yakup Yılmaz, dükkanlarının kapalı olduğu zamanlarda bile müşterilerin kendilerine ulaşabildiklerini söyledi. Yakup Yılmaz, duvar, çerçeve ya da tavana montaj edilebilme seçeneklerinin yanı sıra, ışığa duyarlı özel kağıtlarla baskıların gerçeği aratmadığını da sözlerine ekledi. 

Vitrinlerimizi Artık Daha Etkin ve Verimli Kullanabiliyoruz

Altın Emlak İstanbul Yenibosna Bulvar Temsilcisi Mehmet Yıldırım ise vitrinlerini uzun yıllardır etkin ve verimli kullanamadıklarını belirterek, Vitrine Media ile bu soruna çözüm bulduklarını söyledi. Türkiye’de ilk kez böyle bir yenilikle Altın Emlak Genel Müdürlükleri tarafından sağlandığını vurgulayan Mehmet Yıldırım, “müşterilerimizi bu etkileyici ürünle karşılıyoruz ve onlar tarafından da çok güzel tepkiler alıyoruz” dedi.


  

Finansbank'tan yılbaşına özel fırsatlar
20 milyon araç sahibi petrol fiyatlarındaki artıştan endişeli
MB sonrası Dolar-TL'de neler bekleniyor
Şirketler Gelirlerinin Yüzde 5'ini Suistimalden Kaybediyor
  • ARAMA