Diğer
23.12.2013 11:00

LC WAİKİKİ İle Yılbaşında Ben de Şıkım, Hediyem de

Yeni bir yıla yaklaştığımız bu günlerde, LC Waikiki ile hem şıklığınız dikkat çeksin hem de sevdikleriniz güzel ve farklı hediyelerle sevinsin.


Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki, “iyi giyinmek herkesin hakkı” mottosuyla; bebekten çocuğa, gençten yetişkine kadar her yaş aralığına uygun sayısız alternatifle yeni bir yıla merhaba diyor.

 

Yılbaşının vazgeçilmez renkleri, olan siyah ve kırmızının ağırlıklı olarak kullanıldığı kadın ürünleri dantel, motif ve nakış detayları ile birleşiyor. Çiçekli trikolardan simli kazaklara, kendinden desenli pantolonlardan deri detaylı elbiselere kadar birçok ürünle LC Waikiki, bu yıl da kadınlara şıklık katmaya devam ediyor.

 

LC Waikiki Erkek Koleksiyonu’nda ise; ekose gömlekler, pamuklu hırkalar, sıcacık trikolar, deri kemer ve cüzdanlar yine göz alıcı parçalar arasında.

 

LC Waikiki’nin genç koleksiyonu XSIDE; yılbaşında rahatlığından ödün vermek istemeyen gençler için tam bir denim rüzgârı estiriyor. Rahat kesim denim pantolonlar, denim gömlekler ve yılbaşı renkleri ile kombinleyebileceğiniz denim ceketler Denim Koleksiyonu’nda ön plana çıkıyor.

 

Yeni yıl gecesi, bütçesine uygun, şık ve kaliteli giyinmeyi; sevdikleri için en güzelini seçmeyi düşünenler, LC Waikiki mağazalarında aradıklarından fazlasını bulacaklar.Poların dayanılmaz sıcaklığı
iPhone'unuzun ikinci elde fiyatını düşürmeyin
Görkemli düğünlerin adresi Hilton İstanbul Bomonti
Thermoball ile Soğuk Havanın Keyfini Kuru ve Sıcak Yaşayın
  • ARAMA