Yaşam
12.11.2013 11:59

Aloft Bursa'nın Kış Paketi ile Özgürlüğün Tadını Uludağ'da Çıkarın

Bursa’nın sıra dışı oteli Aloft Bursa’nın kayak ve snowboard tutkunları için hazırladığı kış paketi ile bu kış çok eğlenceli geçecek!  Konaklama, transfer, malzemeler, sıcak atıştırmalıklar ve daha pek çoğu…


Bursa’nın kalbi Nilüfer'de sıra dışı ve renkli tasarımıyla hizmet veren Aloft Bursa, kış sezonu için gençlerin uğrak noktası olmakta iddialı. Yaklaşan kayak sezonuna dair otelin hazırladığı kış paketi, sıra dışı bir otelde eğlence garantisi veriyor. 

Aloft Bursa’nın 1 Aralık 2013 ile 31 Mart 2014 tarihleri arasında geçerli olan kış paketinde; Aloft Bursa’ya girişiniz sırasında yorgunluğunuzu alacak sıcak içecek ikramı, Aloft Bursa’dan Uludağ’a transfer (gidiş – dönüş),  kayak ve snowboard malzemeleri, Kardanadam restoranda hafif atıştırmalıklar, her Cuma ve Cumartesi W XYZ Bar’da DJ performansı programa dahil. Tek gecelik fiyatlar ise şöyle; çift kişilik standart oda ve kahvaltı 470 TL, tek kişilik standart oda ve kahvaltı 315 TL. Fiyatlara KDV dahildir.  

Sıra dışı bir otel!

Dünya seyahat kültüründe yeni bir akım yaratan Aloft, Bursa’nın kalbi Nilüfer'de sıra dışı ve renkli tasarımıyla Aloft Bursa olarak hizmet veriyor ve alışılmışın dışında uygulamalarla adından söz ettiriyor. Aloft Bursa’nın loft tarzı odaları,  W XYZ Bar’ın imzalı kokteylleri ve 7/24 açık olan atıştırmalık yiyeceklerin olduğu alanın yanı sıra aynı zamanda hayvan dostu bir otel.


  

Cumhurbaşkanı Erdoğan uyuşturucuya karşı topyekün mücadele istedi
İlişkilerde 9 kusurlu hareket
Sapanca: Kaçılacak Kadar Uzak, Gidilecek Kadar Yakın
Mutlu olmak için ideal eş aramayın
  • ARAMA