Diğer
21.12.2013 09:56

Kidycity.com'da Yılbaşı'na Özel Kargo Bedava

Anne ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayan online alışveriş sitesi kidycity.com’da yılbaşına özel büyük avantaj dönemi başladı.

Yeni yılda da alışveriş keyfini doyasıya yaşatacak olan kidycity.com, Aralık ayı boyunca tüm alışverişlerde Yılbaşına özel Kargo Bedava fırsatı sunuyor.
 
Kidycity.com’da ihtiyacınız olan her şey bir arada!
 
Anne, bebek ve çocuklar için yüzlerce marka ve binlerce çeşit ürünün bir arada beğeninize sunulduğu kidycity.com’da aradığınız tüm ihtiyaçlara tek bir adresten sahip olabilirsiniz.
 
Dünya çocuk modasına yön veren Kanz, Pampolina, Steiff, Kathe Kruse, S&D, Whoopi, Doll gibi markaların sınırlı sayıdaki yüzlerce çeşit outlet ürününe %70’e varan indirimlerle ulaşabilirsiniz.  Bu markaların 2013/2014 Sonbahar/Kış Sezonu için hazırladığı yepyeni koleksiyonları da %50’ye varan indirim fırsatlarıyla kidycity.com’da bir tık uzağınızda.
 
Bebek çocuk giyim ve aksesuar, bebek arabası, oto koltuğu, mama sandalyesi, beslenme, sağlık, oyuncak, bebek odası ve kitap kategorilerinde binlerce çeşit  ürün kidycity.com’da... Evinizden, iş yerinizden, oturduğunuz yerden siparişinizi verin, tüm ihtiyaçlarınız ayağınıza kadar gelsin.


Bosch'tan Pizza Ustası Fırın
Sevgililer Günü'nün en eğlenceli oyunu Boyner'den
Perrier'in Yılbaşı Kokteyli; Perrier Cinnamon Ice
Arzum Aquawelle ile tozu suya hapsedin
  • ARAMA