Teknoloji
12.11.2013 09:46

Yeni Yılda Rowenta ile Evde Yoğunlaştırılmış Işık Sistemli Epilasyon Devrimi!

Yeni Yılda Rowenta ile evde yoğunlaştırılmış ışık sistemli epilasyon devrimi...


Rowenta epilasyonda uzun süreli sonuçlar elde etmek ve böylece kendini daha özgür hissetmek isteyen kadınlar için etkin bir çözüm sunuyor. Yeni Rowenta Derma Perfect Pro Precision, evde kolay, güvenli ve etkin epilasyonu mümkün kılarak, tüylerde 3 ayda yüzde 83’e varan azalma* sağlıyor. Piyasadaki en yüksek atış sayısına sahip olan yeni Derma Perfect Pro Precision, benzersiz sistemi ile de epilasyon seanslarını ilk aydan itibaren %28 daha etkin hale getiriyor*.

Özellikle kadınların en önemli sorunlarından biri olan epilasyon, Derma Perfect Pro Precision ile artık son derece pratik ve etkin bir hale geliyor. Derma Perfect Pro Precision, yoğunlaştırılmış ışık sistemli (IPL) epilasyonu, evinizin konforunda uygulayabilmenizi sağlıyor. Benzersiz teknolojisi sayesinde tüylere kusursuz ışık akışı yollayarak maksimum etki sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilip onaylanan Rowenta Derma Perfect Pro Precision, tüylerde yalnızca 1 ay sonunda yüzde 67 oranında, 3 ayda ise yüzde 83’e varan azalma sağlıyor. Cilt üzerinde geniş uygulama alanı sayesinde hızlı bir epilasyon sunan ürün ile kol altı ve bikini bölgesi 5 dakikada, bacak ise yalnızca 10-20 dakika arasında tamamlanıyor.

İlk aydan itibaren %28 daha etkin

Patentli Pro Precision Sistemi, bir sonraki atışa geçerken ürünü cildiniz üzerinde ne kadar kaydırmanız gerektiğini belirliyor. Böylece hiçbir bölge unutulmuyor ve epilasyon seanslarının etkinliği ilk aydan itibaren %28 artıyor**.

Rowenta Derma Perfect Pro Precision, piyasadaki en yüksek atış sayısına sahip lambası (120 bin atış) sayesinde, lamba değiştirme sorununu da ortadan kaldırıyor.

Cilde ve göze zarar vermeyen akıllı teknoloji

Rowenta Derma Perfect Pro Precision, akıllı cilt rengi sensörü sayesinde her kullanımda cilt renginizi analiz ederek, cilt renginizin ürünü kullanıma uygun olmaması durumunda atış yapmıyor. Uluslarararası Göz Güvenliği Standartları’na uygun olan Rowenta Derma Perfect Pro Precision, yüksek performanslı UV filtresi ile gözlerinizi koruyor. Cilt teması sensörü sayesinde de cildinizle %100 temas halinde değilse kesinlikle atış yapmıyor.

*Tarafsız bir laboratuvarda 33 kadın üzerinde yapılan testlere göre (Kasm 2012-Nisan 2011)

**Tarafsız bir laboratuvarda 21 kişi üzerinde yapılan testlere göre. Pro Precision olmadan Derma Perfect ile kıyasla.


 

Penta'ya Bilişim 500'den iki ödül
Veri sızıntılarına karşı işletmelerin alması gereken önlemleri DELL açıklıyor
AMD'den dünyanın ilk 32GB bellek kapasiteli sunucu grafik kartı
TTNET Türkiye'nin internet hızını ikiye katladı
  • ARAMA