Teknoloji
20.12.2013 11:00

Türk Telekom Etiketli Telefonlar Kazandıracak

Dünyanın en büyük 11 telefon markasıyla işbirliği yapan Türk Telekom, kendi etiketini taşıyan kablolu ve kablosuz telefon satın alan müşterilerine, 6 ay boyunca her yöne bedava dakikalar hediye ediyor.


Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, dünyanın 11 büyük telefon markasıyla yaptığı işbirliğiyle, Türk Telekom etiketi taşıyan kablosuz ya da kablolu telefon satın alan bireysel müşterilerine, 6 ay boyunca her yöne ayda 500 dakika, toplam 3000 dakika hediye ediyor.

 

Bir telekom operatörü tarafından tüm markalarla yapılan ilk anlaşmayı içeren kampanya; Gigaset, Panasonic, Philips, Laxon, Multitek, Switel, General Electric, Alfacom, Alcatel, TTech, Sagemcom gibi sektörünün öncü markalarını kapsıyor.

 

Türk Telekom etiketli telefonlara, lider satış kanalları TeknoSA, Vatan, Metro Gross, Bimeks- Elektroworld, Tesco Kipa, CarrefourSA, Gold, Darty, MediaMarkt, Migros, A101, Koçtaş, Evkur, Çeyiz Mağazaları, N-T Kitap Kırtasiye, Panasonic, Philips ve Tesan bayilerinden ulaşılabiliyor. 


 

Dünyada internet hızı artıyor
Sony Xperia Z3'den yeni renk seçeneği
Android kötü amaçlı yazılımların gözdesi
Xperia Z2 Türkiye'de
  • ARAMA