Sektörel
12.11.2013 08:24

Keten İnşaat AŞ, Eba Uluslararası Şampiyonluğu'nda Türkiye'yi Temsil Ediyor

Keten İnşaat AŞ 2012 Avrupa İş Ödülleri "European Business Awards"da (EBA) kazanmış olduğu başarıyı, şimdi de Avrupa’nın en saygın ödülleri arasındaki EBA Uluslararası Şampiyonluğu ile perçinlemeye hazırlanıyor. Avrupa çapında çok sayıda firmanın aday olduğu EBA'da Keten İnşaat AŞ geçtiğimiz yıl; ticarî başarı, inovasyon ve iş etiği kategorilerinde ulusal şampiyon olarak Ruban d’Honneur’a (Onur Kurdelesi) lâyık görülmüştü. Bu başarısını uluslararası arenada da sürdürmek isteyen Keten İnşaat AŞ, 31 ülkeden 526 ulusal şampiyon ile EBA Uluslararası Şampiyonluğu’nda Türkiye'yi temsil ediyor.



Keten İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, yarışma ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Avrupa’nın en saygın ödüllerinde Uluslararası Şampiyonluk için yarışmanın ve ülkemizi temsil ediyor olmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz. Bir Türk firmasının bu ödülü kazanması her şeyden önce, ülkemizin yurtdışında tanıtımı için de önemli katkı sağlayacaktır. İsteyen herkesin http://www.businessawardseurope.com/vote/detail/turkey/7171 linkinden sisteme kayıt olarak verecekleri her oy, Keten İnşaat AŞ’yi bu büyük ödüle bir adım daha yaklaştıracaktır.

Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti, uzun vadeli tedarikçi ilişkileri, müşterilerimize sunduğumuz yatırım fırsatlarıyla gayrimenkul sektöründe kendimize özel ve prestijli bir konum yarattık. Bütün bunlar sonucunda, bize destek verenlerin değerli katılımlarıyla birlikte Avrupa’nın en saygın ödülleri arasında yer alan EBA Uluslararası Şampiyonluğu’nda da Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek, bu ödülü ülkemize getireceğimize inanıyoruz.”

İş dünyasında başarı, yenilik ve etik değerlerin gelişmesini desteklemek amacıyla 2007 yılından beri verilmekte olan Avrupa İş Ödülleri (EBA)’ne, 2011 yılında 30 ülkeden 15 binden fazla kuruluş katıldı. Geçen yılın katılımcıları 1 trilyon ciro ve 2.7 milyon kişilik istihdamı temsil etti.



   

Shell, Dördüncüsünü Düzenlediği Yol Emniyeti Konferansında İş Ortaklarıyla Buluştu
Haliloğlu treylerde Otokar'la yola devam edecek
Dünyayı kurtaracak 12 Türk genci aranıyor
Japon gıda devleri İstanbul'a geliyor
  • ARAMA