Sektörel
12.11.2013 07:29

Türkiye'nin En Geleneksel Çağrı Merkezi

Gıda güvenliğine verdiği önem ve titiz çalışmalarıyla geleneksel ürünlere yeni bir farkındalık kazandıran Tatlıses Gıda, sektörde bir ilke daha imza attı. Çıkış noktası; düğün, mevlit, toplu yemek, sünnet gibi benzer etkinliklere lahmacun ve pide ürünleriyle hizmet vermek olan Alo Lahmacun Hattı, gıda ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınıza da cevap veriyor.

Geleneksel ürün çeşitleriyle hizmet veren firma, kurduğu yeni çağrı merkezi ile hem toplu siparişlere cevap verecek hem de gıdalarla ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap verecek. Siparişlerinizde minimum 200 lahmacun ya da 150 adet pide de talep edebilirsiniz.

Sipariş uygulaması şimdilik sadece İstanbul için geçerli olsa da, kısa sürede tüm Türkiye de yaygın bir hizmet ağı kurulması planlanıyor. Konuyla ilgili ar-ge çalışmaları devam ederken, farklı illerde yaşayan vatandaşlarımızda gıdayla ilgili almak istedikleri bilgilere bu hattan ulaşabiliyor. Sorularınızın cevaplarını, gıda mühendisleri, gıda teknikerleri, kimya mühendisleri ve veteriner hekimler gibi gıda alanında bilgili uzmanlar cevaplandırıyor.     

"Küresel Kalabalık Bizleriz, Bu Hepimizin Potansiyeli"
Bel Group'un Türkiye'deki iletişim ortağı Excel oldu
"Şirketlerin, aldıkları kurumsal hizmetlerden %10 kar etmesi mümkün"
Volvo gümrük operasyonları için CEVA'yı seçti
  • ARAMA