Yaşam
18.12.2013 14:55

Yeni Yılda Sevdiklerinizi Kiraz Çekirdeği Yastığı ile Şaşırtın

Yumuşacık, sıcacık, kiraz gibi bir hediyeyi kim istemez ki? Yeni yılda hala sevdiklerinize ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz üzülmeyin, butikbebe.com Store’un birbirinden farklı hediyelerinden biri olan kiraz çekirdeği yastığını seçin yüzleri güldürün.


Siz de en sevdiklerinize yılbaşında hem güzel hem de anlamlı bir hediye etmek istiyorsanız butikbebe.com sayfasını ziyaret edin ve kiraz çekirdeği yastıklarından bir tane alın. Vücut üzerindeki dinlendirici etkisi yanında romatizma, kireçlenme, omuz, sırt, regl, karın, mide ağrıları, bağırsak bozukluklarına iyi gelen bu yastıkla mışıl mışıl uyumak artık zor değil. İçeriğinde bulunan kiraz çekirdeği sayesinde böbrek, bel ağrıları kısmi felç, bronşit, ayak soğukluğu ve soğuk algınlığında, bebeklerde gaz sancıları ve karın ağrılarında ağrıyı hafifletmeye yardımcı olan bu yastığın rahatlatıcı etkisi de bulunuyor. Kiraz çekirdeği yastığının diğer özelliği de sıcak kullanılabilir olması. İstediğinizde yastığı mikrodalgaya atıyor ve sıcacık bir uykunun keyfini çıkarabiliyorsunuz.

 

Yastığın bir diğer özelliği ise soğuk kullanıldığında yani buzdolabının buzluk bölümüne atılıp, bekletildiğinde migren ağrıları başta olmak üzere baş, varis, kırık ve çıkık ağrıları, kas gerilmesi, kas iltihaplanması, yanıklar, yumuşak deri lezyonları, böcek ısırmaları için de etkili olduğu söyleniyor.

 

Plajlarda Astronomik Hesaplar Ödemekten Bıkmadın mı?
Spora yapmanın ilk şartı zihinsel hazırlık
Karaköy ON10'u hala keşfetmediniz mi?
Emet güzelliğe davet ediyor
  • ARAMA